wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » SŁUPKI I ZAPORY ANTYTERRORYSTYCZNE

SŁUPKI I ZAPORY ANTYTERRORYSTYCZNE

Data dodania: 13-11-2018 W ofercie certyfikowane słupki stałe antyterrorystyczne na płytki i głęboki fundament, blokady ręczne, zapory gazowe i słupki automatyczne w standardzie międzynarodowym  IWA 14.1 PAS 68 K4 (M30), K8 (M40), K12 (M50) a także bramy i szlabany antyterrorystyczne.

W obecnych czasach istotnym elementem bezpieczeństwa jest ochrona przestrzeni publicznych czy też budynków w których znajdują się ludzie. Obserwując liczne zamachy w krach europejskich  w których wykorzystane zostały pojazdy (samochody osobowe i ciężarowe, Vany, furgonetki) bezpieczeństwo stało się priorytetem.
Zabezpieczenie przestrzeni publicznych powinno przyświecać już w trakcie projektowania ale wtedy takie zagrożenia nie były poważnie traktowane.
Dlatego też wbudowanie takich zabezpieczeń w istniejącą architekturę wymaga czasu i znacznych środków ponieważ miejsca te tętnią życiem i są niejednokrotnie atrakcjami turystycznymi.
Istotną rolą obecnych projektantów jest stworzenie zabezpieczeń które umożliwią swobodne poruszanie się, będą wizualnie atrakcyjne a co najważniejsze będą zabezpieczały ludzi którzy w tych miejscach się znajdują tak aby czuli się bezpiecznie.
W chwili obecnej ochrona przestrzeni publicznych, w których przebywa dużo osób, stała się absolutnym priorytetem. Po licznych zamachach w ciągu nieco ponad roku akty terrorystyczne przy wykorzystaniu pojazdów są dziś jednym z głównych powodów zaniepokojenia na poziomie światowym, gdyż ich narzędziami są elementy codziennego życia: samochody osobowe, furgonetki, ciężarówki. 
Kwestię zabezpieczenia tak zwanych obiektów wrażliwych trudno jednak rozwiązać natychmiast, gdyż miejsca najbardziej narażone na ryzyko to zwykle te, które są najbardziej atrakcyjne pod względem artystycznym i kulturalnym.
Ochrona bezpieczeństwa osób bez ograniczania im możliwości swobodnego poruszania się to coś, co w przyszłości będzie sprawiać prawdziwą różnicę, gdyż pozwoli nam nie zakłócać codziennego rytmu życia i ponownie zacząć czuć się bezpiecznie w dowolnym miejscu.
Nasz zespół montażystów zapewnia profesjonalny montaż zapór,słupków i blokad antyterrorystycznych.

Więcej szczegółów na stronie internetowej.
 


 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl